Nové Zámky – HSC Csíkszereda 1:4 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 1:4 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
HSC Csíkszereda
szerda 06.03.2013, 18:00MOL Liga

Három mérkőzést nyert sorozatban a Csíkszereda az Érsekújvár ellen, és megérdemelten került a MOL liga döntőjébe. Az Acélbikák vagy a Jegesmedvék a következő rivális a döntőben. A mai nap után 2:1 a DAB javára. (20:12:17)

60:00

58:50
    A HSC gólt szerzett!
    HURTAJ LUBOMÍR belövi a mindent eldöntő gólt!!!

Gólpasszok: Novák Václav, Nagy István.

54:31
    HSC Csíkszereda időkérés

50:01
    Elkezdődött a harmad utolsó 10 perce.

45:01
    A hazaiak nem tudnak feljönni egy gólra, továbbra is marad a kétgólos vendég előny.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Moldován Ervin még egy góllal növelte a Csíkszereda előnyét ebben a harmadban, és már csak egy harmad van hátra a hazai csapatnak hogy vissza hozza a majdnem lehetetlent. A jégkorongban a kétgólos hátrány ledolgozható. Vajon az utolsó harmad ellőt álunk?

32:26
    MOLDOVÁN ERVIN talál a hálóba, és kettőre növeli a Csíkszereda előnyét.

Gólpasszok: Fadrny Jan, Papp Szabolcs.

30:01
    Elkezdődött a mérkőzés második fele. Ebben a harmadban még nem volt kiállítás. A Csíkszereda tartja az előnyét.

25:01
    25 perc játék után továbbra is egygólos előnyben a vendégcsapat

20:01

A hazaiak a hatodik percben megszerezték a vezetést, de a harmad hajrájában fordítani tudod a Csíkszereda. Izgalmas két harmad van még előttünk.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 6. Ruzicka (Dobry, Sucharda) - 13. Molnár Zsombor, 20. Hurtaj (Novák), 33. Moldován (Fadrny, Papp), 59. Hurtaj (Novák, Nagy)

HC MIKRON Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Teluskins, Hrudik, Manonovs, Stefanka M., Uhnák - Sucharda, Gábris, Ruzicka, Mikhailov, Dobry - Baron, Lehocky, Tarnoczy, Stefanka O., Barcák - Németh, Klobúcnik, Púchovský, Spisák, Král.
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) - Adorján, Góga, Mihály, Novák, Hurtaj - Papp, Kósa, Molnár, Fadrny, Moldován - Flinta, Nagy, Kmit, Becze, Tranca - Molnár Szabolcs, Péter, Molnár Zsombor, Szőcs, Bíró.

Játékvezetők: Babicz, Halassy - Moravec, Abonyi