HK Spišská Nová Ves – DVTK Jegesmedvék 4:1 (vége) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (vége)
HK Spišská Nová Ves
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
kedd 13.08.2013, 17:00Felkészülési mérkőzés

Magabiztos sikert aratott az iglói együttes. A mérkőzés nagy részében fölényben játszottak, igazából egy percig sem forgott veszélyben a győzelmük. A vendégek bosszankodhatnak a kihagyott helyzeteken, azonban az is igaz, hogy legalább annyi kimaradt a túloldalon is. A végeredmény igazságos és valljuk be őszintén, egyben reális is.

Köszönjük a figyelmüket! (19:09:05)

60:00

59:45
    Nagyon úgy néz ki, hogy több gólt már ne látunk ma.

59:00
    A záró harmad utolsó percében járunk.

58:52
    A Spisska gólt szerzett!

BORIS KREMPASKÝ Findura passza után az üres kapuba juttatja a korongot, ezzel végleg eldönti a találkozót!

57:00
    Nem sok ideje maradt a vendégcspatnak, nagyon úgy néz ki, hogy ma szlovák győzelem születik.

55:39
    Páros kiállítás: Grendel (Spišská Nová Ves) és Tóth (Miskolc) áll ki két percre.

55:17
    Faith veszélyeztette a hazaiak kapusát, aki azt sem tudta, hol a korong, végül megúszta!

53:30
    Most mindkét oldalon akadnak lehetőségek, de egyelőre ebben a harmadban még gólt nem láttunk.

52:30
    Két helyzet is adódott a magyarok előtt: előbb Hegyi, majd Boyle veszélyeztetett, de gól nem született az akciókból.

51:30
    Megúszták a nehéz perceket a vendégek, kiegyenlítődött a játék.

50:00
    Tíz perc van hátra az utolsó harmadból.

49:25
    Nem sok levegőhöz jut most a magyar együttes.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 1. Džerenga, 7. Vaic (Vartovník), 13. Lukáš Vartovník (Smotrila, Vaic), 59. Krempaský (Findura) – 37. Tóth (Dubek, Popovics)

HK Spišská Nová Ves: Smik – Vantroba, Horváth, Džerenga, Vartovník Ľub., Bakoš, Rojkovič, Vrana, Janovčík – Vartovník Luk., Vaic, Smotrila – Findura, Gonda, Krempaský – Hamráček, Giľak, Dravecký – Wesselényi, Grendel, Lapšanský
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek – Boyle, Hegyi A., Láda, Debruyn, Vojtkó, Budai, Lévai, Orosz – Knox, Rafaj, Popovics, Dubek, Faith, Tóth, Ritó, Fliszár, Miskolczi, Hajós, Szilágyi, Hegyi D.

Játékvezetők: Gajan – Gavalier, Wolf