PLER-Budapest – Balatonfüred 27:29 (vége) | Érd – Győr 23:33 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 24:26 (vége)
ETO-SZESE
24:26 (12:10)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szombat 17.08.2013, 12:10 • Egyetemi Csarnok, Győr • Felkészülési mérkőzések

Izgalmas mérkőzést vívtak a csapatok, az első félidőben az ETO játszott fölényben, de ez változott a második félidőben, a Cegléd jó és pontos játékkal megfordította a mérkőzést. (13:39:14)

60
    Mérkőzés vége. (24:26)

60
    A ceglédiek még egy kínaival próbálkoznak, ez sem jön össze (24:26) (24:26)

60
    Kalmár a szélről lövi ki a hosszú sarkot (24:26) (24:26)

60
    Bíró egyéni játék után lő gólt (23:26) (23:26)

59
    Gál betörésből talál be (23:25) (23:25)

59
    Pocsai a szélről próbálkozik, Djurcin fogja (22:25) (22:25)

58
    Időt kérnek a vendégek (22:25) (22:25)

58
    Takács áll ki két percre a gól közben Halásszal szabálytalankodott (22:25) (22:25)

58
    Halász betörésből eredményes (22:25) (22:25)

58
    Perisics lövését fogja a győri kapus (21:25) (21:25)

57
    Gál átlövésből talál be (21:25) (21:25)

57
    A vendégek kettős kínaival próbálkoznak, a második passz már pontatlan (20:25) (20:25)

56
    Mota értékesít hetest (19:25) (19:25)

56
    Időt kér a hazai csapat (19:25) (19:25)

56
    Tóth kap jó bejátszást a hatoson, be is lövi, Djurcin nem védhet (19:25) (19:25)

55
    Gebhardt klasszikus szélsőgólja Simon passza után (19:24) (19:24)

55
    Lászlai jó bejátszást értékesít (18:24) (18:24)

ETO-SZESE: Somogyi, Djurcin – Kalmár, Garza, Halász, Gál, Gubó, Mota, Simon, Németh, Terenyi, Gebhardt, Gór, Rosta, Konkoly, Tóth, Sokorai, Rivnyák, Tánczos
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bartucz, Bősz – Pocsai, Perisics, Bíró, Takács, Hódi, Tóth, Endrédi, Vujovics, Lászlai, Dengi, Antal, Csőke, Benke