Ferencváros II. – Létavértes SC 2:1 (vége) | Nagyatádi FC – Balatonfüredi FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
Egri Fc – FC Hatvan 0:2 (vége) | REAC – Cigánd 1:1 (vége)
Ferencvárosi TC II.
2:1 (0:0)
Létavértes SC
szombat 07.09.2013, 16:30 • FTC Népligeti Sportcentrum • NBIII - Nyugati csoport

A második félidő hajrájára megélénkült a többnyire kiegyenlített mérkőzés, ahol végül a jobb helyzetkihasználású gárda nyert 2:1-re. Köszönjük a figyelmet Kedves Olvasóinknak! (18:21:15)

92
    Nem hosszabbít sokat a játékvezető és így a jó hajrájának köszönhetően győzelemmel zár a Fradi hazai pályán.

91
    A Fradi gólt szerzett!
    A jobb oldali szabadrúgást jól íveli középre a csereként beállt Majzik, majd ERDEI GÁBOR lő közelről a bal alsóba!

89
    ERDEI VINCE kap pontos beadást a bal szélről és pár méterről a jobb alsóba bólint!

88
    Erdei Gábor kapott sárga lapos figyelmeztetést.

87
    Hiába birtokolja többet a labdát a Fradi, nem tudja gólra váltani fölényét.

86
    Marcinaskó lép lesgyanús szituációban, de végül a jobb sarok felé tartó lövését fogja Tóth.

85
    Kifelé szabadrúgás a Létavértesnek. Már csak öt perc van hátra a rendes játékidőből.

84
    A középpályán mozog a labda.

83
    Ismét Erdei V. adja be jobb oldalról, azonban hiába jó a középmagas beadás, nincs érkező ember, így megmenekül a létavértesi kapu.

83
    Erdei V. forgolódik a jobb szélen, majd jobbal lőtt beadása lecsúszik és az alapvonalon távozik a labda.

82
    Próbálkozik a Fradi is, de komolyabb helyzetet nem tudnak kialakítani.

81
    Rácznak kell ismét játékba hoznia a labdát kirúgással.

79
    Vinicius lő ballal harminc méterről középről és lövése csak alig száll el egy kicsivel a jobb oldali keresztléc felett.