BFC Siófok – Pécsi MFC 0:2 (vége) | Tatabánya – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Nyíregyháza – Balmazújváros 0:3 (vége)
ZTE – Kaposvári Rákóczi FC 0:3 (vége) | Sopron – Győr 1:4 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Újpest FC 2:1 (vége)
– Kisvárda 1:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 3:1 (vége)
FC Tatabánya
1:4 (1:3)
Ferencvárosi Torna Club
szerda 11.09.2013, 17:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Magyar Ligakupa

Az első félidő pörgő játékát a második félidő közepéig tartotta a Ferencváros. A 10 emberrel küzdő Tatabánya megpróbálta tartani az eredményt, a Fradi pedig nem erőltette a további gólszerzést. Könnyed játékkal félgőzzel győzött még ekkora különbséggel is a Ferencváros. Köszönjük figyelmüket! (18:54:12)

Vége a rendes játékidőnek.

87
    Szabó és Ferkó játszik össze, de a Fradi védelem könnyen tisztáz.

85
    Gerson is besárgul

82
    Valpoort kap sárgát.

81
    A Fradi mezőnyfölényben van, de nem erőltetik a támadást olyan intenzitással, mint az első félidő végén.

80
    Meddő mezőnyjáték folyik a pályán.

76
    A szabadrúgást Besic lövi nem sokkal a kapu mellé.

76
    Valpoorttal szemben szabálytalankodik a bal oldalon Almási.

75
    Besztercei adja Almásinak a jobb szélre a labdát, de lesen van, amikor megkapja.

73
    Ismét cserélnek a hazaiak, Ludánszki helyére áll be Gyürki.

69
    Bakos beadását veszi át Ferkó, de lesen volt.

68
    Gerson most 23 méterről lő a kapu mellé balra.

66
    Szamosszegi helyére áll be Szűcs.

66
    Gerson iramodik meg középen és lő nemsokkal a kapu mellé.

62
    Almási tisztáz szögletre Valpoort elől.

61
    A Fradi kapusa Kurucz fejel ki egy előre lőtt labdát.

58
    Bakos szabadrúgása veszélytelen jobbról.

Pluhár Mihály

Gólok: 2. Szabó – 40. Holman, 43. Ulysse, 45+2. Ulysse, 57. Mateos

Lapok:   36. Radnai (FCT), 38. Kovács (FCT), 44. Ludánszki (FCT) – 82. Valpoort (FTC), 85. Gerson (FTC)   44. Kovács (FCT)

FC Tatabánya: Farkasdi – Almási, Bozsik, Szamosszegi (66' Szűcs), Radnai – Ludánszki (73' Gyürki), Kovács, Móri (46' Besztercei), Bakos – Ferkó, Szabó
    Cserék: Vajdai, Szűcs, Besztercei, Gyürki, Wágner, Polyák, Soltész

Ferencvárosi Torna Club: Kurucz – Jovanovic (58' Somalia), Józsi (46' Bönig), Cukic (46' Valpoort), Ulysse – Besic, Jenner, Holman, Gerson – Mateos, Akeem
    Cserék: Kunsági, Bönig, Ioenscu, Tuijp, Busai, Valpoort, Somalia

Játékvezetők: Szőts Gergely, ifj. Tóth II. Vencel, Bozó Zoltán