2:0
6:3
7:5
> >
Nehezen indult a második szett, el is vesztette Marci adogatását. A végére viszont összeszedte magát fejben, Smirnov-nak nem voltak ilyen hullám völgyei, teljesítményéről el lehet mondani, hogy konstans nem játszott jól!
Ennek a vereségnek köszönhetően, öt mérkőzés óta nyeretlen az ukrán.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Márton Fucsovics – Artem Smirnov 2:0 (6:3, 7:5)
0:2
5:7
2:6
> >
Fantasztikusan kezdte a mérkőzést Totka Naomi, gyorsan 3:0-s vezetésre tett szert – dupla brékelőnnyel – és 40-15-je is volt, de innen nem tudta hozni a szerváját, sőt, nem sokkal később a másik brékelőnyét is elbukta. Végül 5:5 után újra sikerült brékelnie, majd hoznia a sajátját bréklabdáról, ezzel behúzta az első játszmát.

Még jobban kezdtem a második játszmát Naomi, 4:0-ra elhúzott, majd ugyan egyik brékelőnyét itt is elbukta, de nagyon gyorsan újra elvette az amerikai lány adogatását, ezzel 5:2-s vezetésre tett szert. Utolsó szervajátékát csak nehezen tudta hozni, de végül mégis sikerült, ezzel 6:2-re, egy több, mint 1 óra 40 perces harcban továbbjutott a 2. fordulóba!

> >
Sajnos ezt a mérkőzést simán elveszítette Jani Réka a hetedik kiemelt Rodina ellen. Az első szettben még vezetett 3:1-re a magyar lány, de utána zsinórban veszítette öt játékot, majd a másodikban is brékkel kezdett az orosz, és hiába hárított számtalan bréklabdát Réka, és adogatóként meccslabdát is, Rodina könnyedén kiszerválta a mérkőzést.