0:1
3:6
0:2ret
> >
Jobban kezdte Marinkovic az első játszmát, kicsit rá is ijesztett Gálfira, hogy azonnal elvette a magyar lány adogatását. Szerencsére Dalma gyorsan felvette a ritmust és előbb csak kiegyenlített, majd a játszma derekán a vezetést is átvette brékelőnnyel, amit a végéig meg is tudott tartani, így 6:3-mal behúzta az első szettet.

A másodikban rögtön egy brékkel indított Gálfi, majd a következő gémnél komolyabb gondok jelentkeztek Marinkovicnál, aki 0:2-nél úgy döntött, nem folytatja tovább sérülten a mérkőzést és feladta. Így Dalma a görög tenisztorna második fordulójába jutott.

Bojana Marinkovic – Gálfi Dalma: 3:6, 0:2-nél Marinkovic feladta!
----
2:0
6:3
6:2
> >
Jól kezdte a mérkőzést Babos és bár elvesztette az első szett közepén a brékelőnyét, azonnal újra elvette ellenfele adogatását és sikerült is befejeznie a szettet. 6:3!

A második játszmában aránylag gyorsan dupla brékelőnybe került és 5:1-nél már tudni lehetett, hogy ezt a mai meccset csak a magyar lány nyerheti. Szerencsére nem remegett meg Timi keze (a sok rontott első szerva ellenére sem) és 6:2-re hozta a második játszmát is. A francia ma igazából csak statiszta volt.

Babos Tímea – Pauline Parmentier: 2:0!