KHL
HK Szibir Novoszibirszk – Dinamo Moszkva 4:5 (vége) | Szalavat Julajev – Kunlun 5:1 (vége) | Jokerit – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 5:4 (1:0 szétlövés után)
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Traktor Cseljabinszk 1:3 (vége) | Dinamo Riga – Barisz Asztana 3:0 (3. harmad) | Soči – SZKA Szentpétervár 0:2 (3. harmad)
Spartak Moskva – CSZKA Moszkva 3:3 (3. harmad)
3. harmad (43')
HK Soči
0:2 (0:0, 0:1, -:-)
SZKA Szentpétervár
csütörtök 16.09.2021, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL
     
    42:32
    Az SZKA gólt szerzett!
    Gólszerző JOONAS KEMPPAINEN. Assziszt: Andrej Kuzmenko. (20:21:08)
     
    40:01
    Elkezdődött a 3. harmad.
     
    40:00
    Vége a második harmadnak.
     
    39:04
    Kiállítás a SZKA Szentpétervár csapatánál (Joonas Kemppainen).
     
    38:00
    Kiállítás a HK Soči csapatánál (Amir Garajev).
    37:25 Joonas Kemppainen (PET) - 0:1
     
    37:25
    Az SZKA gólt szerzett!
    Gólszerző JOONAS KEMPPAINEN. Assziszt: Daniil Pylenkov és Anton Burdasov.
     
    36:40
    Kiállítás a HK Soči csapatánál (Nikita Zorkin).
     
    33:45
    Kiállítás a SZKA Szentpétervár csapatánál.
     
    20:01
    Elkezdődött a második harmad.
     
    20:00
    Befejeződött az első harmad.
     
    08:20
    Kiállítás a HK Soči csapatánál. Penalty served by Andrej Bakanov.
     
    06:00
    Kiállítás a SZKA Szentpétervár csapatánál (Jevgenij Timkin).
     
    00:24
    Kiállítás a HK Soči csapatánál (Nikita Kamalov).
     
    00:01
    A mérkőzés elkezdődött.
     
    Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 – kor kezdődik.
     
     
    Gólok és gólpasszok: 38. Kemppainen (Pylenkov, Burdasov), 43. Kemppainen (Kuzmenko)


    HK Soči: Hellberg (Pleškov, Treťjak) – Jaks, Kamalov, Rundblad, Valencov, Baldajev, Miščenko, Zorkin – Bakoš, Vicharev (C), Lipon – Ruděnkov (A), Garajev, Feoktistov (A) – Peťkov, Glotov, Nikolajev – Bakanov, Žabrejev, Babenko – Šen.
    SZKA Szentpétervár: Lars Johansson (Samonov) – Pautov, Fantenberg (A), Falkovskij, Dyblenko, Pylenkov, Kirsanov, Galeňuk – Svečkov, Kameněv, Timkin (C) – Burdasov (A), Kemppainen, Kuzmenko – E. Galimov, M. Vorobjov, K. Marčenko – Čibrikov, Händemark, Moisejev – Mičkov.

    Játékvezetők: Kulakov, Beljajev